IDLC-25A-500
IDLC-25A-500 MEAN WELL USA Inc.
IDLC-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 35-50V 500MA
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 35 ~ 50V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 81.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 28 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 35-50V 500MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 35 ~ 50V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 81.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-25A-500 IDLC-25A-500 Виробник : MEAN WELL 2867369.pdf Description: MEAN WELL - IDLC-25A-500 - LED-Treiber, 25 W, 50 VDC, 500 mA, Konstantstrom, 90 V
tariffCode: 85044082
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 50VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 500mA
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 90V
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 25W
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
IDLC-25A-500 IDLC-25A-500 Виробник : MEAN WELL IDLC-25-spec.pdf LED Power Supplies 25W 35-50V 500mA CC Dimming Auxiliary