IDLC-25A-700
IDLC-25A-700 MEAN WELL USA Inc.
IDLC-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 25.2-36V 700MA
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 25.2 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 81.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 25.2-36V 700MA, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 25.2 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 81.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-25A-700 IDLC-25A-700 Виробник : MEAN WELL IDLC-25-spec.pdf Description: MEAN WELL - IDLC-25A-700 - LED-Treiber, 25.2 W, 36 VDC, 700 mA, Konstantstrom, 90 V
tariffCode: 85044082
Produktpalette: IDLC-25
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
IDLC-25A-700 IDLC-25A-700 Виробник : MEAN WELL IDLC-25-spec.pdf LED Power Supplies 25.2W 25.2-36V 700mA CC Dimming Auxiliary