IDLC-45-1050
IDLC-45-1050 MEAN WELL USA Inc.
IDLC-45(DA)-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 26-43V 1.05A
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 45.15W 26-43V 1050mA CC 2in1 Dimming.
Інші пропозиції IDLC-45-1050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-45-1050 Виробник : MEAN WELL IDLC-45(DA)-SPEC.PDF LED Power Supplies 45.15W 26-43V 1050mA CC 2in1 Dimming