Продукція > MEAN WELL > IDLC-45-1400
IDLC-45-1400
IDLC-45-1400 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - IDLC-45-1400 - LED-Treiber, 44.8 W, 32 V, 1.4 A, Konstantstrom, 90 V
Ausgangsspannung, max.: 32
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, max.: 295
Ausgangsleistung, max.: 44.8
Zulassungen des Netzteils: -
Ausgangsstrom: 1.4
Eingangsspannung, min.: 90
Produktpalette: IDLC-45
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - IDLC-45-1400 - LED-Treiber, 44.8 W, 32 V, 1.4 A, Konstantstrom, 90 V, Ausgangsspannung, max.: 32, LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Eingangsspannung, max.: 295, Ausgangsleistung, max.: 44.8, Zulassungen des Netzteils: -, Ausgangsstrom: 1.4, Eingangsspannung, min.: 90, Produktpalette: IDLC-45, SVHC: No SVHC (08-Jul-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-45-1400 Виробник : MEAN WELL IDLC-45%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 44.8W, Вхід: 90-295VAC/127-416VDC, Вихід: 1400mA/19-32V, розміри 120x75x25 мм, -20...+85 С, пластиковий корпус Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 6 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLC-45-1400 Виробник : MEAN WELL IDLC-45%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 44.8W, Вхід: 90-295VAC/127-416VDC, Вихід: 1400mA/19-32V, розміри 120x75x25 мм, -20...+85 С, пластиковий корпус Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
на замовлення 6 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
IDLC-45-1400 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 44.8W 19-32V 1400mA CC 2in1 Dimming