IDLC-45-350
IDLC-45-350 Mean-Well USA, Inc.
idlc-45-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 33.25W Single 8-Pin
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 57-95V 350MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 57 ~ 95V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 33 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-45-350 IDLC-45-350 Виробник : MEAN WELL 2867370.pdf Description: MEAN WELL - IDLC-45-350 - LED-Treiber, 33.25 W, 95 VDC, 350 mA, Konstantstrom, 90 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 95VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 350mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: IDLC-45
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 33.25W
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
IDLC-45-350 IDLC-45-350 Виробник : Mean-Well USA, Inc. idlc-45-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 33.25W Single 8-Pin
на замовлення 8 шт:
Мінімальне замовлення: 4
IDLC-45-350 IDLC-45-350 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLC-45-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 57-95V 350MA
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 57 ~ 95V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 33 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
IDLC-45-350 Виробник : MEAN WELL IDLC-45-spec.pdf LED Power Supplies 33.25W 57-95V 350mA CC 2in1 Dimming