IDLC-45-500
IDLC-45-500 MEAN WELL USA Inc.
IDLC-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 54-90V 500MA
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 54 ~ 90V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 45 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 95 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 54-90V 500MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 54 ~ 90V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 45 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-45-500 IDLC-45-500 Виробник : MEAN WELL IDLC-45-spec.pdf Description: MEAN WELL - IDLC-45-500 - LED-Treiber, 45 W, 90 V, 500 mA, Konstantstrom, 90 V
Ausgangsspannung, max.: 90
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, max.: 295
Ausgangsleistung, max.: 45
Zulassungen des Netzteils: -
Ausgangsstrom: 500
Eingangsspannung, min.: 90
Produktpalette: IDLC-45
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
IDLC-45-500 Виробник : MEAN WELL IDLC-45-spec.pdf LED Power Supplies 45W 54-90V 500mA CC 2in1 Dimming