Продукція > MEAN WELL > IDLC-45-500DA
IDLC-45-500DA
IDLC-45-500DA MEAN WELL
IDLC-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - IDLC-45-500DA - LED-Treiber, 45 W, 90 VDC, 500 mA, Konstantstrom, 90 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 90VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 500mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: IDLC-45
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 45W
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 19 ~ 32V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 33 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDLC-45-500DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 19 ~ 32V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 33 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
IDLC-45-500DA Виробник : MEAN WELL IDLC-45-spec.pdf LED Power Supplies 45W 54-90V 500mACC DALI control