Продукція > MEAN WELL > IDLC-45-700DA
IDLC-45-700DA
IDLC-45-700DA MEAN WELL
2867370.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - IDLC-45-700DA - LED-Treiber, 44.8 W, 64 V, 700 mA, Konstantstrom, 90 V
Ausgangsspannung, max.: 64
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, max.: 295
Ausgangsleistung, max.: 44.8
Zulassungen des Netzteils: -
Ausgangsstrom: 700
Eingangsspannung, min.: 90
Produktpalette: IDLC-45
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 19 ~ 32V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 33 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDLC-45-700DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 19 ~ 32V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 33 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV