Продукція > MEAN WELL > IDLC-45A-1050
IDLC-45A-1050
IDLC-45A-1050 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 45.15W 26-43V 1050mA 2in1 Dimming Aux DC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - IDLC-45A-1050 - LED-Treiber, 45.15 W, 43 VDC, 1.05 A, Konstantstrom, 90 V, tariffCode: 85044082, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 43, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 1.05, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, max.: 295, euEccn: NLR, LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Eingangsspannung, min.: 90, Produktpalette: IDLC-45, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: -, Ausgangsleistung, max.: 45.15, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-45A-1050 IDLC-45A-1050 Виробник : MEAN WELL 2867370.pdf Description: MEAN WELL - IDLC-45A-1050 - LED-Treiber, 45.15 W, 43 VDC, 1.05 A, Konstantstrom, 90 V
tariffCode: 85044082
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 43
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.05
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 90
Produktpalette: IDLC-45
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 45.15
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLC-45A-1050 Виробник : MEAN WELL IDLC-45%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 45.15W, Вхід: 90-295VAC/127-416VDC, Вихід: 1050mA/26-43V, 12V/50mA, розміри 120x75x25 мм, -20...+85 С, пластиковий корпус Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
термін постачання 5 дні (днів)
IDLC-45A-1050 Виробник : MEAN WELL IDLC-45%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 45.15W, Вхід: 90-295VAC/127-416VDC, Вихід: 1050mA/26-43V, 12V/50mA, розміри 120x75x25 мм, -20...+85 С, пластиковий корпус Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт