IDLC-65-1050DA
IDLC-65-1050DA MEAN WELL USA Inc.
IDLC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 65.1W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 62V
Type: Constant Current
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP20
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 65.1W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 62V, Type: Constant Current, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP20, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDLC-65-1050DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-65-1050DA IDLC-65-1050DA Виробник : MEAN WELL IDLC-65-spec.pdf LED Power Supplies 65.1W 1050mA 46-62V CC DALI Control