Продукція > MEAN WELL > IDLC-65-1400
IDLC-65-1400
IDLC-65-1400 MEAN WELL
IDLC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 64.4W 1400mA 34-46V CC Dimming
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 34-46V 1.4A, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 34 ~ 46V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 64 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-65-1400 IDLC-65-1400 Виробник : MEAN WELL 2867371.pdf Description: MEAN WELL - IDLC-65-1400 - LED-Treiber, 64.4 W, 46 V, 1.4 A, Konstantstrom, 180 V
Ausgangsspannung, max.: 46
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, max.: 295
Ausgangsleistung, max.: 64.4
Zulassungen des Netzteils: -
Ausgangsstrom: 1.4
Eingangsspannung, min.: 180
Produktpalette: IDLC-65
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLC-65-1400 Виробник : MEAN WELL IDLC-65%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 64.4W, Вхід: 180-295VAC/254-416VDC, Вихід: 1400mA/34-46V, розміри 130x75x25 мм, -20...+85 С, пластиковий корпус Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
IDLC-65-1400 Виробник : MEAN WELL IDLC-65%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 64.4W, Вхід: 180-295VAC/254-416VDC, Вихід: 1400mA/34-46V, розміри 130x75x25 мм, -20...+85 С, пластиковий корпус Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
IDLC-65-1400 IDLC-65-1400 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLC-65-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 34-46V 1.4A
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 34 ~ 46V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 64 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV