IDLC-65-700
IDLC-65-spec.pdf
Код товару: 177931
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення для світлодіодів та світлодіодних виробів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-65-700 IDLC-65-700 Виробник : Mean-Well USA, Inc. idlc-65-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 65W Single 8-Pin
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLC-65-700 IDLC-65-700 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLC-65-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 69-93V 700MA
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 69 ~ 93V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
товару немає в наявності
IDLC-65-700 IDLC-65-700 Виробник : MEAN WELL IDLC-65-spec.pdf LED Power Supplies 65.1W 700mA 69-93V CC Dimming