IDLC-65-700DA
IDLC-65-700DA MEAN WELL USA Inc.
IDLC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 27 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 63 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 27 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 63 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750.
Інші пропозиції IDLC-65-700DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLC-65-700DA IDLC-65-700DA Виробник : MEAN WELL IDLC-65-spec.pdf LED Power Supplies 65.1W 700mA 69-93V CC DALI Control