IDLV-25-12
IDLV-25-12 MEAN WELL USA Inc.
IDLV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED POWER SUPPLIES 21.6W 12V 1.8
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Efficiency: 80%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.8A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 22 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 21.6W 12V 1.8, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Efficiency: 80%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.8A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 22 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-25-12 IDLV-25-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. idlv-25-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 21.6W Single 8-Pin
на замовлення 260 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
IDLV-25-12 IDLV-25-12 Виробник : MEAN WELL IDLV-25-spec.pdf LED Power Supplies 21.6W 12V 1.8A CV 2 in 1 Dimming