IDLV-25-24
IDLV-25-24 MEAN WELL USA Inc.
IDLV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED POWER SUPPLIES 25.2W 24V 1.0
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Efficiency: 81%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 25.2W 24V 1.0, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Efficiency: 81%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDLV-25-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-25-24 IDLV-25-24 Виробник : MEAN WELL IDLV-25-spec.pdf LED Power Supplies 25.2W 24V 1.05A CV 2 in 1 Dimming