IDLV-25A-12
IDLV-25A-12 MEAN WELL
IDLV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 21.6W 12V 1.8A CV 2in1 Dim Aux DC Out
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDLV-25A-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-25A-12 IDLV-25A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-25-spec.pdf Description: LED POWER SUPPLIES 21.6W 12V 1.8