IDLV-25A-24
IDLV-25A-24 MEAN WELL
IDLV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 25.2W 24V 1.05A CV 2in1 Dim Aux DC Out
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDLV-25A-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-25A-24 IDLV-25A-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-25-spec.pdf Description: LED POWER SUPPLIES 25.2W 24V 1.0