IDLV-45A-12
IDLV-45A-12 MEAN WELL
2867373.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - IDLV-45A-12 - LED-Treiber, 36 W, 12 VDC, 3 A, Konstantspannung, 90 V
tariffCode: 85044082
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 12VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 3A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: IDLV-45
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 36W
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 3A, Features: OCP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 36 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-45A-12 IDLV-45A-12 Виробник : MEAN WELL IDLV-45-spec.pdf LED Power Supplies 36W 12V 3A CV Dimming Aux DCout
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLV-45A-12 IDLV-45A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-45-spec.pdf Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 3A
Features: OCP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 36 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV