IDLV-45A-24
IDLV-45A-24 MEAN WELL USA Inc.
IDLV-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.88A
на замовлення 75 шт:
Написати відгук
LED Power Supplies 45.12W 24V 1.88A CV Dimming Aux DCout.
Інші пропозиції IDLV-45A-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-45A-24 IDLV-45A-24 Виробник : MEAN WELL IDLV-45-spec.pdf LED Power Supplies 45.12W 24V 1.88A CV Dimming Aux DCout