IDLV-45A-36
IDLV-45A-36 MEAN WELL
2867373.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - IDLV-45A-36 - LED-Treiber, 45 W, 36 VDC, 1.25 A, Konstantspannung, 90 V
tariffCode: 85044082
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 36
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.25
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 90
Produktpalette: IDLV-45
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 45
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 45W; 36VDC; 1.25A; 90÷295VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 45W, Output voltage: 36V DC, Output current: 1.25A, Supply voltage: 90...295V AC; 127...417V DC, IP rating: IP20, Body dimensions: 120x75x25mm, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...85°C, Electrical connection: terminal block, Number of outputs: 2, Efficiency: 88%, Power consumption without load: .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-45A-36 IDLV-45A-36 Виробник : MEAN WELL IDLV-45-spec.pdf Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 45W; 36VDC; 1.25A; 90÷295VAC; IP20
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 45W
Output voltage: 36V DC
Output current: 1.25A
Supply voltage: 90...295V AC; 127...417V DC
IP rating: IP20
Body dimensions: 120x75x25mm
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...85°C
Electrical connection: terminal block
Number of outputs: 2
Efficiency: 88%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
Additional functions: active PFC; auxiliary output 12V DC; dimming function 0-10V DC; PWM controlled dimming function
Manufacturer series: IDLV-45
Power supply unit features: PWM style output
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLV-45A-36 IDLV-45A-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-45-spec.pdf Description: LED DRIVER CV AC/DC 36V 1.25A
на замовлення 33 шт:
IDLV-45A-36 IDLV-45A-36 Виробник : MEAN WELL IDLV-45-spec.pdf LED Power Supplies 45W 36V 1.25A CV Dimming Aux DCout