IDLV-65-12
IDLV-65-12 MEAN WELL
2867374.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - IDLV-65-12 - LED-Treiber, 50.4 W, 12 VDC, 4.2 A, Konstantspannung, 180 V
tariffCode: 85044082
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 12VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 4.2A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 180V
Produktpalette: IDLV-65
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 50.4W
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 4.2A, Features: OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.2A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-65-12 IDLV-65-12 Виробник : MEAN WELL IDLV-65-spec.pdf LED Power Supplies 50.4W 12V 4.2A CV 2in1 Dimming
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLV-65-12 IDLV-65-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-65-spec.pdf Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 4.2A
Features: OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.2A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV