IDLV-65-24
IDLV-65-24 MEAN WELL
IDLV-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 57.6W 24V 2.4A CV 2in1 Dimming
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.4A, Features: OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 58 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDLV-65-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-65-24 IDLV-65-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-65-spec.pdf Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.4A
Features: OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 58 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV