IDLV-65-60
IDLV-65-60 MEAN WELL
IDLV-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - IDLV-65-60 - LED-Treiber, 64.8 W, 60 V, 1.08 A, Konstantspannung, 180 V
Ausgangsspannung, max.: 60
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, max.: 295
Ausgangsleistung, max.: 64.8
Zulassungen des Netzteils: -
Ausgangsstrom: 1.08
Eingangsspannung, min.: 180
Produktpalette: IDLV-65
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 60V 1.08A, Features: OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 60V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.08A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDLV-65-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-65-60 IDLV-65-60 Виробник : MEAN WELL IDLV-65-spec.pdf LED Power Supplies 64.8W 60V 1.08A CV 2in1 Dimming
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
IDLV-65-60 IDLV-65-60 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-65-spec.pdf Description: LED DRIVER CV AC/DC 60V 1.08A
Features: OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 60V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.08A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV