IDLV-65A-24
IDLV-65A-24 MEAN WELL USA Inc.
IDLV-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.4A
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 58 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.4A, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 58 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-65A-24 IDLV-65A-24 Виробник : MEAN WELL IDLV-65-spec.pdf LED Power Supplies 57.6W 24V 2.4A CV Dimming Aux DCout
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IDLV-65A-24 IDLV-65A-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. idlv-65-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 57.6W Single 10-Pin