IDLV-65A-60 Mean-Well USA, Inc.
IDLV-65-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 64.8W Single 10-Pin
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 64.8W 60V 1.08A CV Dimming Aux DCout.
Інші пропозиції IDLV-65A-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-65A-60 IDLV-65A-60 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-65-spec.pdf Description: LED DRIVER CV AC/DC 60V 1.08A
товару немає в наявності
IDLV-65A-60 IDLV-65A-60 Виробник : MEAN WELL IDLV-65-spec.pdf LED Power Supplies 64.8W 60V 1.08A CV Dimming Aux DCout