IDP15E60
IDP15E60 Infineon Technologies
INFNS30076-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Infineon Technologies
Description: DIODE GP 600V 29.2A TO220-2
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 87 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 29.2A
Supplier Device Package: PG-TO220-2
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 600 V
на замовлення 11881 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 348
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GP 600V 29.2A TO220-2, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 87 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 29.2A, Supplier Device Package: PG-TO220-2, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 600 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDP15E60 IDP15E60 Виробник : Infineon Technologies Infineon_IDP15E60_DS_v02_06_en-1731487.pdf Diodes - General Purpose, Power, Switching FAST SWITCH EMCON DIODE 600V 15A