IDPC-25-1050
IDPC-25-1050 MEAN WELL USA Inc.
IDPC-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 16.8-24V 1.05A
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Voltage - Output: 16.8 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 80%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 16.8-24V 1.05A, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm), Voltage - Output: 16.8 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 80%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDPC-25-1050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPC-25-1050 IDPC-25-1050 Виробник : MEAN WELL IDPC-25-spec.pdf LED Power Supplies 25.2W 16.8-24V1050mA CC Dimming