Продукція > MEAN WELL > IDPC-45-1050
IDPC-45-1050
IDPC-45-1050 MEAN WELL
IDPC-45(DA)-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 45.15W; 26÷43VDC; 1050mA; 90÷295VAC
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 45.15W
Output voltage: 26...43V DC
Output current: 1.05A
Supply voltage: 90...295V AC; 127...417V DC
Body dimensions: 120x66.5x25mm
Manufacturer series: IDPC-45
Protection: short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...40°C
Electrical connection: terminal block
Number of outputs: 1
Additional functions: active PFC; dimming function 0-10V DC; PWM controlled dimming function
Efficiency: 84%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
Power supply unit features: flicker free
на замовлення 11 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 45.15W; 26÷43VDC; 1050mA; 90÷295VAC, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 45.15W, Output voltage: 26...43V DC, Output current: 1.05A, Supply voltage: 90...295V AC; 127...417V DC, Body dimensions: 120x66.5x25mm, Manufacturer series: IDPC-45, Protection: short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...40°C, Electrical connection: terminal block, Number of outputs: 1, Additional functions: active PFC; dimming function 0-10V DC; PWM controlled dimming function, Efficiency: 84%, Power consumption without load: .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPC-45-1050 IDPC-45-1050 Виробник : Mean-Well USA, Inc. idpc-45-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 45.15W Single 8-Pin
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 12 шт:
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 11 шт:
Мінімальне замовлення: 3
IDPC-45-1050 IDPC-45-1050 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDPC-45-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 26-43V 1.05A
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.62" W x 0.98" H (120.0mm x 66.5mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 26 ~ 43V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 45 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
IDPC-45-1050 Виробник : MEAN WELL IDPC-45-spec.pdf LED Power Supplies 45.15W 26-43V 1050mA Open CC 2in1 Dimming