IDPC-45A-1400
IDPC-45A-1400 MEAN WELL USA Inc.
IDPC-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 19-32V 1.4A
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 4.72" L x 2.62" W x 0.98" H (120.0mm x 66.5mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 19 ~ 32V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 45 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 19-32V 1.4A, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 4.72" L x 2.62" W x 0.98" H (120.0mm x 66.5mm x 25.0mm), Voltage - Output: 19 ~ 32V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 45 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDPC-45A-1400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPC-45A-1400 Виробник : MEAN WELL IDPC-45-spec.pdf LED Power Supplies 44.8W 19-32V 1400mA Open 2in1 Dim Aux DC