IDPC-65-700
IDPC-65-700 MEAN WELL
IDPC-65%28DA%29-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 65.1W, Вхід: 180-295VAC/254-416VDC, Вихід: 700mA/69-93V, розміри 130x67.5x20.5 мм, -20...+40 С, PCB Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 69-93V 700MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.66" W x 0.81" H (130.0mm x 67.5mm x 20.5mm), Voltage - Output: 69 ~ 93V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, CCC, cURus, ENEC, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPC-65-700 IDPC-65-700 Виробник : MEAN WELL IDPC-65%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 65.1W, Вхід: 180-295VAC/254-416VDC, Вихід: 700mA/69-93V, розміри 130x67.5x20.5 мм, -20...+40 С, PCB Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
IDPC-65-700 IDPC-65-700 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDPC-65-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 69-93V 700MA
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.66" W x 0.81" H (130.0mm x 67.5mm x 20.5mm)
Voltage - Output: 69 ~ 93V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, CCC, cURus, ENEC
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
термін постачання 21-31 дні (днів)
IDPC-65-700 IDPC-65-700 Виробник : MEAN WELL IDPC-65-spec.pdf LED Power Supplies 65.1W 700mA 69-93V CC Dimming