IDPV-25-60
IDPV-25-60 MEAN WELL USA Inc.
IDPV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: I/P:90-295VAC O/P:+60V 0.42A
Features: OCP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Voltage - Output: 60V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 420mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: I/P:90-295VAC O/P:+60V 0.42A, Features: OCP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm), Voltage - Output: 60V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 420mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDPV-25-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPV-25-60 IDPV-25-60 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=IDPV-25#1 LED Power Supplies 25.2W 60V 0.42A CV 2 in 1 Dimming