IDPV-25A-12
IDPV-25A-12 MEAN WELL
IDPV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 21.6W 12V 1.8A CV 2in1 Dim Aux DC Out
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 21.6W 12V 1.8, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 80%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.8A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 22 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDPV-25A-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPV-25A-12 IDPV-25A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDPV-25-spec.pdf Description: LED POWER SUPPLIES 21.6W 12V 1.8
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 80%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.8A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 22 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV