IDPV-65-12
IDPV-65-12 MEAN WELL USA Inc.
IDPV-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P 12V4.2A
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 5.12" L x 2.66" W x 0.87" H (130.0mm x 67.5mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.2A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P 12V4.2A, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 5.12" L x 2.66" W x 0.87" H (130.0mm x 67.5mm x 22.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.2A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDPV-65-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPV-65-12 IDPV-65-12 Виробник : MEAN WELL IDPV-65-spec.pdf LED Power Supplies 50.4W 12V 4.2A CV 2in1 Dimming