IDPV-65A-36 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED POWER SUPPLIES
Написати відгук
LED Power Supplies 64.8W 36V 1.8A CV Dimming Aux DCout.
Інші пропозиції IDPV-65A-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPV-65A-36 IDPV-65A-36 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 64.8W 36V 1.8A CV Dimming Aux DCout