Продукція > SAMTEC INC. > IDSD-04-D-03.25-P05
IDSD-04-D-03.25-P05 Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Ribbon
Length: 0.271' (82.55mm, 3.25")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 8
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Ribbon, Length: 0.271' (82.55mm, 3.25"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 8, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції IDSD-04-D-03.25-P05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDSD-04-D-03.25-P05 IDSD-04-D-03.25-P05 Виробник : Samtec idmd-2508302.pdf Ribbon Cables / IDC Cables Slim Body Double-Row IDC Socket Assemblies, 0.100" Pitch