Продукція > SAMTEC INC. > IDSD-05-D-08.25-P05
IDSD-05-D-08.25-P05 Samtec Inc.
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Ribbon
Length: 0.687' (209.55mm, 8.25")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Ribbon, Length: 0.687' (209.55mm, 8.25"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції IDSD-05-D-08.25-P05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDSD-05-D-08.25-P05 IDSD-05-D-08.25-P05 Виробник : Samtec idmd-2508302.pdf Ribbon Cables / IDC Cables Slim Body Double-Row IDC Socket Assemblies, 0.100" Pitch