IE092505-1
IE092505-1 DB Unlimited
IE092505-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Piezo Buzzers & Audio Indicators Electro-Mechanical Indicator
на замовлення 606 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELECTRO 5V 9.6MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.5kHz, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Current - Supply: 25mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 3 ~ 7V, Technology: Electromechanical, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IE092505-1 IE092505-1 Виробник : DB Unlimited IE092505-1.pdf Description: BUZZER ELECTRO 5V 9.6MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.5kHz
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Current - Supply: 25mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 7V
Technology: Electromechanical
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 5 V
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
IE092505-1 IE092505-1 Виробник : DB Unlimited ie092505-1.pdf Audio Indicator Mechanical 3V 7V 25mA 5V 76dBA Through Hole Pin
на замовлення 266 шт:
Мінімальне замовлення: 49
на замовлення 266 шт:
Мінімальне замовлення: 3