Продукція > VISHAY > IFDC2020CZER180M
IFDC2020CZER180M
IFDC2020CZER180M VISHAY
4420463.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFDC2020CZER180M - Leistungsinduktivität (SMD), 18 µH, 1 A, Geschirmt, IFDC2020CZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 3mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 18µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.11ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1A
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFDC2020CZER180M - Leistungsinduktivität (SMD), 18 µH, 1 A, Geschirmt, IFDC2020CZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 3mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 18µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.11ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1A, Sättigungsstrom (Isat): -, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFDC2020CZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC2020CZER180M IFDC2020CZER180M Виробник : VISHAY 4420463.pdf Description: VISHAY - IFDC2020CZER180M - Leistungsinduktivität (SMD), 18 µH, 1 A, Geschirmt, IFDC2020CZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 3mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 18µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.11ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1A
Sättigungsstrom (Isat): -
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFDC2020CZ Series
Produktbreite: 6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
IFDC2020CZER180M IFDC2020CZER180M Виробник : Vishay Dale doc?34632 Description: FIXED IND 18UH 1A 110 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
IFDC2020CZER180M IFDC2020CZER180M Виробник : Vishay / Dale doc?34632 Power Inductors - SMD 18UH 1A 110 MOHM SMD