Продукція > VISHAY DALE > IFDC2020CZER221M
IFDC2020CZER221M
IFDC2020CZER221M Vishay Dale
doc?34632
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 220UH 300MA 1.15 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 3955 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 300MA 1.15 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC2020CZER221M IFDC2020CZER221M Виробник : Vishay / Dale doc?34632 Power Inductors - SMD 220UH 0.3A 1.150 OHM SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
IFDC2020CZER221M IFDC2020CZER221M Виробник : Vishay Dale doc?34632 Description: FIXED IND 220UH 300MA 1.15 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 300 mA