Продукція > VISHAY DALE > IFDC2020CZER270M
IFDC2020CZER270M
IFDC2020CZER270M Vishay Dale
doc?34632
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27UH 1A 180 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 1A 180 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC2020CZER270M IFDC2020CZER270M Виробник : Vishay / Dale doc?34632 Power Inductors - SMD 27UH 1A 180 MOHM SMD