Продукція > VISHAY DALE > IFDC2020CZER4R2N
IFDC2020CZER4R2N
IFDC2020CZER4R2N Vishay Dale
doc?34632
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.2UH 2.3A 39 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 39mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 4.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.2UH 2.3A 39 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 39mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 4.2 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC2020CZER4R2N IFDC2020CZER4R2N Виробник : Vishay / Dale doc?34632 Power Inductors - SMD 4.2UH 2.3A 39 MOHM SMD