Продукція > VISHAY / DALE > IFDC2525DZER151M
IFDC2525DZER151M
IFDC2525DZER151M Vishay / Dale
doc?34633
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 150UH 0.54A 580 MOHM SMD
на замовлення 965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 540MA 580 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 580mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 540 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC2525DZER151M IFDC2525DZER151M Виробник : Vishay Dale doc?34633 Description: FIXED IND 150UH 540MA 580 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 580mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 540 mA