Продукція > VISHAY DALE > IFDC2525DZER180M
IFDC2525DZER180M
IFDC2525DZER180M Vishay Dale
doc?34633
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 1.5A 92 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 92mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 1.5A 92 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 92mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC2525DZER180M IFDC2525DZER180M Виробник : Vishay doc?34633 Power Inductors - SMD 18UH 1.5A 92 MOHM SMD
товару немає в наявності
IFDC2525DZER180M IFDC2525DZER180M Виробник : Vishay / Dale doc?34633 Power Inductors - SMD 18UH 1.5A 92 MOHM SMD