Продукція > VISHAY DALE > IFDC2525DZER220M
IFDC2525DZER220M
IFDC2525DZER220M Vishay Dale
doc?34633
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 1.3A 96 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 96mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
на замовлення 1930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.3A 96 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 96mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC2525DZER220M IFDC2525DZER220M Виробник : Vishay / Dale doc?34633 Power Inductors - SMD 22UH 1.3A 96 MOHM SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
IFDC2525DZER220M IFDC2525DZER220M Виробник : Vishay doc?34633 Power Inductors - SMD 22UH 1.3A 96 MOHM SMD
Мінімальне замовлення: 8
IFDC2525DZER220M IFDC2525DZER220M Виробник : Vishay Dale doc?34633 Description: FIXED IND 22UH 1.3A 96 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A