Продукція > VISHAY / DALE > IFDC2525DZER221M
IFDC2525DZER221M
IFDC2525DZER221M Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 220UH 0.43A 890 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук