Продукція > VISHAY / DALE > IFDC2525DZER270M
IFDC2525DZER270M
IFDC2525DZER270M Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 27UH 1.2A 109 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук