Продукція > VISHAY / DALE > IFDC2525DZER560M
IFDC2525DZER560M
IFDC2525DZER560M Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 56UH 0.85A 202 MOHM SMD
на замовлення 779 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук