Продукція > VISHAY > IFDC3030EZER121M
IFDC3030EZER121M
IFDC3030EZER121M VISHAY
4420465.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFDC3030EZER121M - Leistungsinduktivität (SMD), 120 µH, 520 mA, Geschirmt, IFDC3030EZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 120µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.66ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 520mA
Produktlänge: 7.8mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 7.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 0.52A 660 MOHM S, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 660mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 520 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC3030EZER121M IFDC3030EZER121M Виробник : Vishay Dale doc?34634 Description: FIXED IND 120UH 0.52A 660 MOHM S
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 660mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 520 mA
товару немає в наявності
IFDC3030EZER121M IFDC3030EZER121M Виробник : Vishay / Dale doc?34634 Power Inductors - SMD 120UH 0.52A 660 MOHM SMD