Продукція > VISHAY DALE > IFDC3030EZER1R5N
IFDC3030EZER1R5N
IFDC3030EZER1R5N Vishay Dale
doc?34634
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 7.6A 14.5 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 14.5mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 7.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 7.6A 14.5 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 14.5mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 7.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC3030EZER1R5N IFDC3030EZER1R5N Виробник : Vishay / Dale doc?34634 Power Inductors - SMD 1.5UH 7.6A 14.5 MOHM SMD