Продукція > VISHAY > IFDC3030EZER2R2M
IFDC3030EZER2R2M
IFDC3030EZER2R2M VISHAY
4420465.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFDC3030EZER2R2M - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 6.5 A, Geschirmt, IFDC3030EZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.018ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 6.5A
Produktlänge: 7.8mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 7.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFDC3030EZER2R2M - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 6.5 A, Geschirmt, IFDC3030EZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 2.2µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.018ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 6.5A, Sättigungsstrom (Isat): -, Produktlänge: 7.8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFDC3030EZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 7.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC3030EZER2R2M IFDC3030EZER2R2M Виробник : VISHAY 4420465.pdf Description: VISHAY - IFDC3030EZER2R2M - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 6.5 A, Geschirmt, IFDC3030EZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.018ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 6.5A
Sättigungsstrom (Isat): -
Produktlänge: 7.8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFDC3030EZ Series
Produktbreite: 7.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
IFDC3030EZER2R2M IFDC3030EZER2R2M Виробник : Vishay Dale doc?34634 Description: FIXED IND 2.2UH 6.5A 18 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
товару немає в наявності
IFDC3030EZER2R2M IFDC3030EZER2R2M Виробник : Vishay / Dale doc?34634 Power Inductors - SMD 2.2UH 6.5A 18 MOHM SMD